Natječaj za posao

Postanite dio tima Agencije Delta Security d.o.o. Čitluk i zajedno s nama učinite živote naših klijenata sigurnim i lagodnim.

RADNO MJESTO – ZAŠTITAR – 10 izvršitelja
Mjesto rada: HNŽ i ZHŽ

Posebni uvjeti:
Poželjno radno iskustvo u struci
Poželjno posjedovanje certifikata za fizičku zaštitu
Predanost poslu i motiviranost za rad
Pokazivanje inicijative i entuzijazma u radu
Vozačka dozvola B kategorije

Opis poslova: Fizička zaštita i ostali poslovi prema nalogu rukovoditelja Službe

Uvjeti: Redovna i stimulirajuća primanja Mogućnost stalnog radnog odnosa i certificiranje za posao zaštitara Ugodnu radnu atmosferu

RADNO MJESTO – OPERATER U DOJAVNOM CENTRU – 4 izvršitelja
Mjesto rada: Čitluk

SSS Poželjno radno iskustvo u struci Poznavanje rada na računaru (MS office paket)
Predanost poslu i motiviranost za rad Pokazivanje inicijative i entuzijazma u radu

Opis poslova: Nadzor i kontrola rada sustava tehničke zaštite štićenih objekata, komunikacija sa interventnim timovima, korisnicima usluga i ostali poslovi dojavnog centra

Nudimo Vam:
Redovna i stimulirajuća primanja Mogućnost stalnog radnog odnosa i certificiranje za posao operatera
Ugodnu radnu atmosferu

RADNO MJESTO – TEHNIČAR (instalater sustava tehničke zaštite) – 2 izvršitelja
Mjesto rada: SKB i ZDK

SSS – tehničkog smjera
Poznavanje rada na računaru (MS office paket)

Opis poslova: Ugradnja i servisiranje videonadzornih, alarmnih i vatrodojavnih sustava tehničke zaštite

Nudimo Vam:
Redovna i stimulirajuća primanja
Mogućnost stalnog radnog odnosa

Ukoliko zadovoljavate uvjete pošaljite nam prijavu sa kratkim životopisom na
mail: [email protected]
ili na adresu: Agencija DELTA SECURITY d.o.o., Gospodarska zona Tromeđa II, broj 3., 88260 Čitluk.

Natječaj traje 15 dana od dana objave 16.05.2023. godine. O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni pismenim putem u roku od 8 dana od dana donošenja Odluke o izboru